Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Hikari no Mizu: Umiem sobie sama radzic

Strona Główna


Me

Dodaj do Ulubionych

Favourites

LinksBook

Ksiega Gości
Dodaj do Księgi


Past

2008
Grudzień
Październik
Sierpień
LipiecYou are:

13010


Write to mePlayerHikari no Mizu: Umiem sobie sama radzic

Rozdział 3 – „Hikari no Mizu: Umiem sobie sama radzic …”

Obudziłam się w jakimś innym pokoju. Na pewno nie w moim. Czułam też, że spadam z łóżka. No tak. To pewnie Takeshi się tak rozwalił… CO?! TAKESHI?! CHIKUSHO!! Wstałam z podłogi.
-Takeshi… Jak mi się zaraz nie posuniesz, to się w ciebie wpiję…
-Aaaaa!!- Takeshi wstał jak poparzony, za chwilę położył się i zwinął w kłębek.
-No dobra, nie aż tak… Chodzi mi o to, żebyś zajmował połowę łóżka a nie całe… A tak w ogóle i w szczególe to dlaczego ja tu jestem? I dlaczego z tobą spałam >.< ?
-Po pierwsze, byłaś padnięta, bo cały dzień łaziliśmy o mieście. I za karę że cię kiedyś ugryzłem naciągnęłaś mnie na tą bransoletkę z prawdziwego srebra T.T. A dzisiaj mam ci jeszcze kupić pierścionek T.T .
-Naprawdę? Zapomniałam o tym…
-O Bosh jaki ja jestem głupi!! Dlaczego ci o tym przypomniałem, dlaczego, dlaczego, dlaczego…- Takeshi zaczął walić głową w ścianę.
-Ubieraj się, bo idziemy. Muszę się jeszcze dowiedzieć co nieco o wampirach.
[minęło 15 minut…]
-Pierwsze pytanie: Dlaczego się tak na mnie wtedy rzuciłeś i czy tamta dwójka też są teraz wampirami?- zapytałam Takeshiego.
-Bo wtedy były ze mną dzikie wampiry, byłem z nimi uwięziony, więc parę zachowań po nich przejąłem… Nie, tamci nie są wampirami. Opowiem ci więcej. Dlaczego oni nie są wampirami, huh? Bo ja jestem arystokratycznym wampirem. Zamieniam w wampirów tylko tych, których chcę. Aha, arystokratyczną wampirzycą to ty tesh jesteś.
-Etoooo… że ja też? Ale czemu?
-No bo nie jesteś dzika. Pragnęłaś kiedyś krwi tak mocno, że mogłabyś wyssać wszystko ze zdrowego nastolatka?
-Nie.
-No właśnie. Więc jesteś arystokratką, nie ma co. Kiedyś ci się to przyda.
-A jeśli byłbyś dzikim wampirem, to czy ja bym się stała wampirzycą?
-No yass. Ale byś cierpiała takie katusze, że aż żal dupę ściska. Powoli stawałabyś się dzika. A, powiem ci, miłe to nie jest. Mnie kiedyś uchlał dziki wampir T.T musiałem się wtedy napić krwi mojego taty, no, po prostu, kogoś z arystokratów.
-Aha… Spokosowo.
Wlepiłam swój wzrok w Takeshiego. Normalnie to jest coś… jak w tej anime, Vampire Knight, co oglądałam ja ostatnio… Wampiry i chłopak, który wygląda prawie tak samo jak Zero… (Takeshi wygląda praktycznie tak samo jak Zero Kiryuu z Vampire Knight, ale Takeshi ma bardziej szare oczy- dop. Aut.) Szłam, szłam i łup.
-Nic ci nie jest? –zapytał Takeshi podbiegając do mnie.
-Eto.. Nie, przecież się tylko wywróciłam o kosz na śmieci. Ale ooobciach >.< T.T …
Takeshi podał mi rękę. Wstałam, a on zaczął ze mnie strzepywać kurz. Szliśmy dalej. Kiedy już byliśmy przy jubilerskim, zobaczyłam rozbitą szybę wystawy. Ze środka wybiegł facet. Takeshi wyciągnął komórkę.
-112… -powiedział wystukując numer.
-Łojojojo, kolego, chcesz, żeby cos się stało twojej dziewczynie?!
Złapał mnie za rękę (facet, nie Takeshi) i pociągnął do siebie, przykładając mi nóż do gardła. Ostrożnie podniosłam dłoń i odepchnęłam rękę ze sztyletem. Szybko się odwróciłam i wessałam w szyje złodzieja. Kiedy już wypiłam tyle, że zemdlał, to wyjęłam kły z jego szyi.
-Potrafię sobie radzić sama.

Koniec rozdziału 3. Liczę na komenty.


hikari-no-mizu 18/07/2008 14:00:12 [Powrót] KomentujHey! Przeczytałam bardzo mi się podoba i czekam na next. Moje lepsze? eee tam xD wcale nie :) I dodaję do ulubiionych
hinoi 22/07/2008 09:52:17
| brak www IP: 77.223.226.174

Szczerą ocenę?
Wredna osóbka 19/07/2008 19:34:27
| brak www IP: 79.186.182.145

Dla mnie bomba! Serio ^^
Dzięki za komenta i zapraszam do siebie (nie bierz tego za spam, po prostu lubię jak ktoś czyta moją twórczość, a nie komentuje...).
A. też dodaję do fav xD
Atoli 18/07/2008 19:18:17
| brak www IP: 88.156.7.237

Zasadniczo najpierw czytamy Regulamin, a potem się zgłaszamy...
Jeśli łaskawie wpisze się pani do Księgi i stanie ładnie w kolejce, to wielebna niewiasta Moirą zwana oceni panią Yaida.

pozdrawiam - Moira
Moira 18/07/2008 17:15:34
| brak www IP: 83.238.236.125


Lay & html by Mirabell for blog4u